Euroagent - ubezpieczenia Bydgoszcz, Świecie

Ubezpieczenia i likwidacja szkód

Home » O firmie

O firmieEuroagent Sp. z o.o. działa w sektorze ubezpieczeń od 2006 r. Nasza oferta obejmuje dwie grupy usług: szeroki wachlarz ubezpieczeń oraz fachową likwidację szkód. Wykonujemy czynności w imieniu i na rzecz wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Jesteśmy po to, aby służyć naszym klientom wsparciem w momencie, kiedy tego najbardziej potrzebują. Dlatego w Euroagent Sp. z o.o. działamy kompleksowo: udzielamy informacji o ubezpieczeniu, doradzamy, wystawiamy polisy oraz pomagamy na wypadek szkody.
Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowników z bogatym doświadczeniem, wiedzą ekspercką z rynku ubezpieczeń oraz odpowiednimi uprawnieniami. Nasz sukces to także sukces naszych pracowników, dlatego inwestujemy w ich rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach, seminariach i konferencjach. Zapewniamy wysoki standard usług.

Co oferujemy?
- porównanie produktów i ofert wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych,
- płatności w systemie 11 rat,
- obsługę posprzedażową,
- kompleksową opiekę,
- pomoc przy szkodzie,
- monitorowanie procesu likwidacji szkody,
- wysoki standard usług,
- fachowe doradztwo,
- miłą atmosferę.

Swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju przez centralę w Bydgoszczy oraz biura terenowe. Na co dzień stale współpracujemy z Grupą Brokerską ODYS , spółką SUPORT Windykacja Odszkodowań oraz Kancelarią CRK i Partnerzy.

do góry
Euroagent Sp. z o.o.
85-624 Bydgoszcz, ul. 11 Listopada 1A
KRS 0000245800 - Sąd Rejonowy w Bydgoszczy,
XIII Wydział Gospodarczy
NIP 967-12-28-930, REGON 340090273
Kapitał zakładowy 246.000 zł opłacony w całości.
Polisa od odpowiedzialności cywilnej 1.500.000 €
Realizacja: